The Sun: Origin

Aksiyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.06 GB
  • Sürüm 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AGaming+
The Sun: Origin oyunu ile gelecek dünyaya gidiyorsunuz.

d2050 yılında karanlığın içerisinde gerçekleşen bir oyun olan The Sun: Origin oyununun içerisinde yer alacaksınız. İnsanlık dünyayı yerle bir etmiş durumdadır. Yapmış oldukları bir hata sonucunda güneş ışıklarını dünyaya ulaştıramaz hal gelmiştir. Yeryüzü toz bulutları altında kalmış olup güneş dünyayı ışıtamaz hale gelmiştir.

İnsanlığın yapmış oldukları bu hata yüzünden insanoğlunun sonu gelmiş durumdadır. Herkes umutsuzluğa kapıldığı anda Raven aldı bir kahraman dünyaya geliyor ve insanlığa yardım etmek için çabalıyor. The Sun: Origin oyununda dünyayı kurtarmak ve insanoğlunun neslini devam ettirebilmek için yaratıldı. İnsanların temel ihtiyaçlarını karşılamalarında onlara yardım ediyor ve bunun yanı sıra kötü adamlar öldürmek için çeşitli planlar kuruyor. 

Sürükleyici bir aksiyon hikayesine sahip olan The Sun: Origin oyunu ile sizde karanlık bir dünyanın içerisinde yer alın ve oyunun kahramanı siz olun. Oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için düşman avına çıkın onları öldürün ve güneşin önünü açarak eski güzel günlere dönmenin yollarını arayın. 

The Sun: Origin indir